• התחברות

זוז
הצטרפו למועדון הלקוחות וקבלו מבצעים והטבות!
השאירו פרטים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 055-6829770

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים

משקולות לבית

קטגוריות

משקולות לבית - בין אם אתם חובבי כושר או רק מתחילים, שילוב משקולות בשגרת האימון הביתית שלכם הוא משנה חיים.
בקרב האנשים המחפשים להתחיל תוכנית אימונים ביתית או לשדרג את אימוניהם הקיימים, אלטרנטיבה זו מהוות אחת מהאפשרויות הטובות ביותר. הן לא מסתירות מקום רב ומגוון של מכשירי כושר, ומאפשרות לכם לבצע אימונים שונים ואפקטיביים בנוחות. 

משקולות לבית - לאימוני ספורט ביתיים

  יתרונות של משקולות לבית

  • נוחות וזמינות - ציוד זה זמין בכל עת, ואפשר להתאמן איתן בזמן שמתאים לכם, מבלי לצאת במיוחד למכון.
  • חיסכון בזמן וכסף - אין צורך להירשם למכון כושר או לקנות מכשירים יקרים. ציוד זה הוא אופציה יעיל וזול יותר.
  • אימונים מגוונים - ציוד זה מאפשר לבצע מגוון רחב של תרגילים לשריפת שומנים, בניית שרירים ושיפור הכוח.
  • אימונים יעילים - השתמשו בהן בצורה נכונה ותוכלו לקבל אימון יעיל, שימושי ושווה לכל דקה שלאתם משקיעים בו.

  למה משקולות בית?

  משקולות לביתראשית, נוחות היא גורם בלתי מנוצח. לא עוד המתנה לציוד בחדר הכושר או התאמת לוח הזמנים שלכם לשעות השיא. עם משקולות בית, האימון שלכם מוכן בכל פעם שאתם מוכנים, ממש בנוחות של החלל שלכם.
  יתר על כן, משקולות בית הן רב-תכליתיות להפליא. ניתן להשתמש בהן למגוון רחב של תרגילים המכוונים לקבוצות שרירים שונות, ומאפשרים אימון גוף מלא ללא צורך במכונות מגושמות. בין אם מדובר במשקולות, בקטלבס או באפודי משקל, יש משהו לכולם.

  דרכים למיטול משקולות לבית באימונים

  ראשית, התאימו תכנית אימון לפי רמת הכושר שלכם, ותעקבו אחרי התקדמות על מנת להתמודד עם אתגרים חדשים. שלבו באימונים תרגילים שונים, כולל תרגילי שריפת שומנים, בניית שרירים, ותרגולי יציבות. דבר נוסף שיכול להועיל - עבדו איתן במשקלים ובצורות שונות כדי להגביר את המגוון ולקבל תוצאות מיטביות. שפרו את הטכניקה למרות המרה במשקלים, תקפו את התרגילים בטכניקה נכונה והתאמו את גודל הטווחים לרמת הכושר שלכם.

  לסיכום

  למעשה, מדובר בציוד יעיל שהוא נגיש ופשוט שמאפשר לכם להתאמן בנוחות במקום מגורכם. בצורה נכונה, הן מציעות את האפשרות לשדרג את כושרכם, לבנות שרירים, ולרדת במשקל כמו ציוד קרוספיט מקצועי. ניתן לרכוש את הציוד בחנות ספורט אונליין שלנו. השקיפו על ציוד זה כחלופה נהדרת למכשירי כושר בחדר כושר, והתחילו לגלות את היתרונות של תרגולים פשוטים ויעילים באמצעות משקולות לבית.