• התחברות

זוז
הצטרפו למועדון הלקוחות וקבלו מבצעים והטבות!
השאירו פרטים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 055-6829770

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים

כדורי רגל

קטגוריות

בעידן שכולם כל כך אוהבים לצפות ולשחק כדורגל כולנו צריכים כדורי רגל מקצועים ואיכותיים באמת. כדורי כדורגל מתחלקים בין חברות שונות, עפ"י עונות וליגות כדורגל שונות. בנוסף ישנם כדורי רגל בעלי כריות וכאלה ללא כריות, תלוי בהעדפה שלכם ובהתאם לסוג משחק שבו אתם משחקים. למשל במשחק פוציבולי (כדורגל חופים) כנראה שתצטרכו כדור ללא כריות.

לא משעמם עם כדורי רגל

כדורי כדורגל ימנעו ממכם להשתעמם בנוסף לכך, הם גם יגרמו לכם לבצע פעילות גופנית, הרי אין אדם שמסוגל לראות כדור ולא לנסות לשחק איתו ולהקפיץ אותו על הרגל. אין ספק שלא ישמעם לכם עם כדור רגל ובטח שתוכלו לנצל את הכיף שבמשחק הזה לטובת פעילות ספוטריבית קבועה.

  יתרונותיו של כדורי רגל עם כריות

  היתרונות של כדורי רגל עם כריות הם, לא כואב ברגל בבעיטות בזמן שמשחקים ובועטים בכדור וגם אין כאב בעת נגיחת הכדור או בלימה שלו בראש ובחזה. יחד עם זאת אפשר לשחק בכדור רגל יחפים כשיש כריות מבלי להיפצע ולסבול מכאבים עזים לאחר 2 בעיטות בכדור.
  כדורי רגל עם כריות הינו מומלץ יותר לילדים כי לרוב הבעיטה היא קלה יותר וכמובן הרבה פחות כואב לבעוט בכדור עם כריות במיוחד שמדובר בילדים.

  במה שונים כדורי כדורגל אחד מהשני?

  ישנם הרבה שינויים בין הכדורים והחברות, לכל חברה יש את השיטה שבה היא מייצרת את הכדור, בין אם סוג הכריות שהם משתמשים בהם (אם בכלל) בין אם זה בתפירת הכדור, החומרים ממנו הוא עשוי והעיצוב שלו.
  העיצוב של הכדורים הינו טעם אישי ונוחות בעיטה, העיצוב משתנה מדי שנה ועונה בדומה לכדורי סל עפ"י הליגות ותחריות עלומיות כמו המונדיאל למשל שבו יצאו ליין שלם של כדורי מונדיאל.
  התפירה היא פרט חשוב בעיצוב והיא מאוד משפיעה על בחירת הכדור כדורגל המושלם לכל אחד, לכל אחד יש נוחות וזווית בעיטה שונה, ולכל אחד יהיה את התפירה הנוחה לו ביותר בהתאם לעיצוב הכדור, לכן חשוב לשים לב גם לפרט הזה.

  אנו בזוז דואגים לעדכן את כל מוצרי הספורט שלנו ותמיד לדאוג עבורכם למוצרים הטובים ביותר והחדשים ביותר - זוז